• Ви знаходитесь тут:

• Адміністрація школи

Директор:

Ніколаєва Ольга Михайлівна, працює в школі з 1986, учитель-методист, учитель вищої категорії, учитель української мови та літератури.

/Files/images/Зображення (316).jpg

Заступник директора з навчально-виховної роботи:/Files/images/плешивцева.JPG

Плешивцева Наталія Федорівна, працює в школі з 2002 року, учитель першої кваліфікаційної категорії, учитель інформатики.

/Files/images/Зображення (315).jpg

Заступник директора з виховної роботи:
Семенова Ірина Анатоліївна, працює в школі з 1994 року, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель математики.

/Files/images/Зображення (169).jpg
Заступник директора з навчально-виховної роботи:
Полєхіна Ольга Миколаївна, працює на посаді з 1997 року,старший учитель, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель початкових класів.

Завідувач господарством:

Хоменко Надія Анатоліївна

• Гость

2012-02-11 15:42:28

Это не к директору надо обращаться, а в сан.станцию, ДШО 23 пол., это они занимаются навязаловкой, пугают отстранением от школы.............